fbpx

Co dělat s nepotřebnou společností? - Hatax

31 srpna, 2020by admin
Blog-Banner-560x315-px-4.png

A je to tady. Přišel den, kterého jste se možná obávali a nechtěli jste se dostat k jeho řešení. Vlastníte společnost například s.r.o. a nyní jste se z nějakého důvodu rozhodli se jí zbavit. Stal se z vás živnostník, nastoupili jste do zaměstnání, či vás k tomuto rozhodnutí vedla jiná událost, ale zkrátka a dobře – danou společnost potřebujete zlikvidovat. Samozřejmě rychle, bez dlouhých procesů a z pohledu finanční stránky byste také chtěli vydat co nejméně peněz na zařízení jejího zániku.

Vlastně se není ani čemu divit, proč dále udržovat při životě něco, co už dávno nefunguje a bere vám to tak akorát čas, peníze a energii. Situace je jasná, ale jak z ní nyní co nejelegantněji vyjít ven?

Asi nemusíme ani zmiňovat, že likvidace takové firmy je velice nákladná a jedná se o náročný proces napříč úřady. Ať bychom rozebírali stránku finanční, administrativní, tak i z hlediska času a vydané energie se nejedná o nic, čím byste si chtěli procházet.

Je zde spoustu věcí, které je nutné vyřídit a je dosti možné, že bez cizí pomoci byste na všechny ani sami nepřišli. A co kdybychom vám řekli, že všechny tyhle nepříjemné administrativní kotrmelce můžete hravě přehodit na bedra někoho jiného? Že celá záležitost může být vyřízena velice rychle, a že na vyřízení nebudete muset vynaložit veškeré své úspory? Ano, i zde se nabízí tato příjemná cesta bez starostí, kterou vám velice rádi zajistíme. Vše bude pod naším vedením trvat celkem 3 dny.

Vaši společnosti odkoupíme za nejlepší výkupní cenu na trhu a dále přejdou i ostatní starosti na naše zkušená bedra, která vše vyřeší do nejmenších detailů místo vás. 

Tak jak se vám líbí klidný spánek, vše bez starostí, ušetřená energie, peníze a čas díky naší třídenní precizní práci? Vyzkoušejte si to i vy.

CHCI PRODAT SVOJI SPOLEČNOST

admin