fbpx

Co je to virtuální sídlo a proč ho využít? - Hatax

10 srpna, 2020by admin
Blog-Banner-560x315-px-2.png

Jak se rozhodnete, když před vámi bude stát následující volba: hotel sídlící na lukrativní adrese s luxusním výhledem vs. hotel sídlící v zapadlé uličce, bez oslnivého výhledu. Předpokládáme, že volba padne na první hotel, nicméně jak to souvisí s naším dnešním tématem? Čtěte dále.

Zcela nevyvratitelně na všechny partnery působí prostředí a celkově oblast, ve které se se svojí firmou nacházíte. Není to nic neobvyklého, ostatně hádáme, že i vy se raději ocitáte na příjemných, oku lahodících místech než v zašlých, špinavých uličkách. Nemůžeme tedy zazlívat ani jim, že mají stejné představy o místech, kam by potenciálně měli mířit na obchodní schůzky. Je nám jasné, že ne každý si však může dovolit luxusní kanceláře v centru Prahy. Tento fakt nám však nebyl lhostejný, takže jsme zcela přirozeně přišli s nápadem Virtuálních sídel.

Co to vlastně virtuální sídlo je a co nám je schopno nabídnout? Jedná se o pronajatý virtuální prostor, kde se fyzicky nemusíte nacházet, ale zcela legálně ho můžete uvádět jako sídlo vaší společnosti. Tento fakt velice pozitivně působí na obchodní partnery z prostého důvodu – reprezentativní adresy dělají své kouzlo. A to nejen u obchodní partnerů, ale také při výběrových řízeních.

Virtuální sídla také řeší problém s vlastněním kanceláře, kterou ani nepotřebujete. Díky nim ji prostě a jednoduše mít nemusíte. Jedná se o ušetřené finance, nervy a starosti navíc. Bez nutnosti vlastnictví kanceláře odpadají také veškeré nepříjemnosti spojené se stěhováním – ani to nemusí být díky virtuálnímu sídlu realizováno a vy se tak nebudete muset dohadovat s protivným stěhovákem, proč se o 2 hodiny opozdil, když žádné zácpy prokazatelně na jeho trase nebyly.

Nemluvě také o tom, že v portfoliu vaší firmy se virtuální sídlo bude také hodit. Propagační materiály jsou v dnešní době již nepostradatelnou součástí každého podniku, proto stojí za to dbát na jejich úpravu, vzhled a veškeré detaily související s firmou a její adresou.

Ať už potřebujete vyřešit kterýkoliv z uvedených problémů, my jsme tu od toho, aby vynaložená energie, úsilí a finance byly co nejrozumnější, za to výsledek co nejoslnivější!

SJEDNAT VIRTUÁLNÍ SÍDLO

admin