fbpx

Jak nenaletět účetním společnostem na předražené služby? - Hatax

31 srpna, 2020by admin
Blog-Banner-560x315-px-5.png

Topíte se v administrativních dokumentech týkajících se účetnictví a nevíte, na koho byste se obrátili? Nejste jediní a bohužel odpověď na to, kdo by vám mohl nejlépe pomoci je zrádně rozmanitá. Jak si tedy vybrat z přehršle nabídek, když každá se zdá být lepší jak ta druhá?

Za prvé si musíme narovinu ujasnit, že trh v oboru účetnictví skrývá pro neznalé mnoho nástrah. Je velice snadné zmást laiky, jelikož si nedokáží sami konstruktivně zhodnotit, která nabídka je finančně nejvýhodnější. 

Na trhu můžeme najít různé nabídky – od těch nejlevnějších, u kterých bychom ale samozřejmě mohli velice snadno zpochybnit kvalitu, až po ty nejdražší, u kterých si říkáme, jestli není lepší zaplatit si kurz, vystudovat ho a naučené znalosti poté použít k vyřešení aktuální účetní situace. Jak ale vyhodnotit nabídky v oblasti, které ve své podstatě nerozumíte?

Je to vlastně docela jednoduché – porovnáním a logickým uvažováním. Podle čeho ale hodnotit?

Důležité je zaměřit se na rozsah nabízených služeb v porovnání s cenovou hladinou. Je nesmyslné získávat málo, za hodně peněz. Na co se tedy primárně zaměřit? Stanovte si velice přesně, co od dané účetní společnosti očekáváte a který problém je váš nejpalčivější a je třeba jej nejrychleji řešit.

Jsou to měsíční přiznání k DPH, které vám berou klidný spánek? Nebo si nevíte rady se zálohováním účetních dokladů? Či vás trápí celá problematika EET? Ať tak nebo tak, je důležité vědět, s čím si nevíte rady, kolik toho máte a co očekáváte.

Z našeho pohledu je důležité, dělat pro naše klienty maximum, aby se mohli stoprocentně spolehnout na dobře odvedenou práci, loajalitu, obratnost a preciznost. U nás můžete očekávat flexibilní přístup, a především nadstandardní pro-klientský servis. 

S námi se nemusíte obávat změn v zákonech, protože naše zaměstnance pravidelně školíme, aby všechny záležitosti řešili s přehledem za vás. Pokud si nebudete vědět rady s tím, jaký typ služby by byl pro vaši firmu nejvhodnější, tak vám sami nabídneme nejefektivnější řešení vhodné na míru přímo pro potřeby vaší společnosti.

Jsme uzpůsobeni veškeré doklady odesílat elektronickou formou, která je pro většinu klientů mnohem zajímavější a pohodlnější a nyní také pracujeme na online účetním systému, ve kterém budete mít nejen přehled o všech vašich dokladech. Dbáme totiž na efektivitu a je nám více než jasné, že kontrola z finančního úřadu nemusí být mnohdy příjemnou záležitostí, zvláště pak, když musíte jednat s nepříliš příjemnou úřednicí.

Jsme připraveni poradit a pomoci vám tak, aby naše řešení bylo přímo na míru vašim účetním potřebám a ušetřili jsme vám tak spoustu starostí a peněz.

admin