fbpx

Jak založit společnost? - Hatax

3 srpna, 2020by admin
Blog-Banner-560x315-px-1-jak-zalozit-spolecnost.png

Stojíte před rozhodnutím založení své vlastní firmy, ale počet informací, kterých o takovém kroku víte, je miziví? Stejně tak jako v oblasti elektroniky či komunikace – žijeme v 21. století a vše, na co si vzpomenete, existuje chytrá, moderní varianta, která takřka vše vyřídí za vás, aniž byste museli nějak výrazně zasáhnout. 

Stejné je to i v tomto případě, kdy potřebné know how a veškeré záležitosti v této oblasti známe a ovládáme a vy jediné, co budete muset udělat pro úspěšnou realizaci je, poskytnout nám základní informace a my se o zbytek postaráme.

Toulky po úřadech. No kdo by takovou činnost měl v oblibě. Proto je v našim službách zahrnuto i zajištění živnostenského listu, zastoupení u notáře, a dalších institucí, kde je to možné. Dále vám připravíme všechny podklady, které jsou nezbytné pro úspěšné založení firmy. Ušetříme vám čas, ale také nervy. Navíc si budete moci být jisti správností a úplností.

Máte již vymyšlené jméno firmy, ale nejste si jisti, zda je k dispozici? I tuto informaci pro vás prověříme! (OVĚŘIT NÁZEV FIRMY) Nedělejte si zbytečně starosti s tím, co za vás mohou udělat jiní. Společně jistě přijdeme na vhodný název společnosti, i když již váš první nástřel existuje.

A co v případě, kdy ještě stále nevíte, kde budete sídlit? Ani toto pro nás nepředstavuje žádný problém. Poskytneme vám sídlo společnosti na lukrativní adrese v Praze. Pokud ještě před založením společnosti nedisponujete sídlem, máte možnost sídlo společnosti využít od nás.

Pro ty, kteří si chtějí ušetřit čas a začít podnikat ihned, máme také řešení. Kupte si již hotovou společnost s.r.o., plátce či neplátce DPH. Zde pro vás můžeme zajistit i přejmenování společnosti, změnu adresy či jiné. Věříme, že by vám a vašemu podnikání nemělo nic stát v cestě, a proto jsme vám usnadnili cestu.

Navíc pro vaši hotovou společnost také zajistíme spolehlivé účetní služby. Od nás tedy máte 360° servis napříč vaším byznysem. (SJEDNAT ÚČETNÍ SLUŽBY)

Vše se dá dělat složitě, a nebo chytře. Kterou cestu zvolíte vy?

Hatax – založení společnosti od A do Z.

SJEDNAT ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI NA MÍRU

admin